Výrobky pro potravinářský průmysl

Aromka Brno s.r.o » Odeon » Chaty a chalupy pro dovolenou - ubytování na chatě

Chaty a chalupy pro dovolenou - ubytování na chatě

DDS TOUR s.r.o. dceřiná společnost KONCERNU ODEON, jehož je Aromka Brno s.r.o. součástí, podniká v cestovním ruchu. Kromě výrobních aktivit tak spadá do činností koncernu i nabídka ubytování na chatách a chalupách společnosti DDS TOUR s.r.o. a provoz penzionu Schwarzenberský seník. Společnost má sídlo v Brně a provozovnu v Třeboni.

Ubytování chaty a chalupy pro dovolenou v ČR

katalogu chat a chalup s nabídkou týdenních pobytů můžete vybírat ze všech významnějších turistických oblastí České republiky. Ubytovat se můžete i v chatách na Slovensku.

Kompletní nabídku společnosti najdete na jejich internetových stránkách. Samozřejmostí je možnost on-line rezervace.

Chaty a chalupy k pronajmutí – kompetní nabídka DDS TOUR.

Ubytování na chatě se oproti hotelovému typu ubytování vyznačuje tím, že máte celý objekt plně k dispozici. Tudíž si užijete zaručené soukromí. Navíc ceny za pobyty jsou stanoveny za celý objekt. Takže pokud se Vám podaří plně naplnit kapacitu chaty, vychází dovolená velmi levně.

Letní i zimní dovolená

Chaty jsou v nabídce jak pro letní tak zimní dovolenou. Můžete si dopřát ubytování na horách nedaleko sjezdovky, nebo naopak letní chaty a chalupy s bazénem.

Výběr chat a chalup pro dovolenou

Ubytování s bazénem Šumava Chata - Podmokly

Chata Šumava v obci Podmokly nabízí letní dovolenou na chatě s bazénem. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line objednávek dovolené s bazénem, podrobný popis a ceník pobytu je k dispozici v detailu objektu Chata - Podmokly na webu cestovní agentury DDS TOUR.

Ubytování s bazénem okolí Písku Chalupa - Libějovice

Chalupa okolí Písku v obci Libějovice nabízí letní dovolenou na chatě s bazénem. Počet lůžek v objektu 14. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line objednávek dovolené s bazénem, podrobný popis a ceník pobytu je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Libějovice na webu cestovní agentury DDS TOUR.

Ubytování s bazénem Vysočina Chalupa - Bernartice

Chalupa Vysočina v obci Bernartice nabízí letní dovolenou na chatě s bazénem. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line objednávek dovolené s bazénem, podrobný popis a ceník pobytu je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Bernartice na webu cestovní agentury DDS TOUR.

Ubytování s bazénem Lužické hory a České Švýcarsko Chalupa - Rumburk

Chalupa Lužické hory a České Švýcarsko v obci Rumburk nabízí letní dovolenou na chatě s bazénem. Počet lůžek v objektu 11. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line objednávek dovolené s bazénem, podrobný popis a ceník pobytu je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Rumburk na webu cestovní agentury DDS TOUR.

Ubytování s bazénem okolí Brna Chalupa - Černčín

Chalupa okolí Brna v obci Černčín nabízí letní dovolenou na chatě s bazénem. Počet lůžek v objektu 9. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line objednávek dovolené s bazénem, podrobný popis a ceník pobytu je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Černčín na webu cestovní agentury DDS TOUR.

Ubytování s bazénem Plzeňsko (Hracholuská přehrada) Chalupa - Liblín

Chalupa Plzeňsko (Hracholuská přehrada) v obci Liblín nabízí letní dovolenou na chatě s bazénem. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line objednávek dovolené s bazénem, podrobný popis a ceník pobytu je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Liblín na webu cestovní agentury DDS TOUR.

Ubytování s bazénem Šumava Chalupa - Lazny

Chalupa Šumava v obci Lazny nabízí letní dovolenou na chatě s bazénem. Počet lůžek v objektu 12. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line objednávek dovolené s bazénem, podrobný popis a ceník pobytu je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Lazny na webu cestovní agentury DDS TOUR.

Ubytování s bazénem přehrada Orlík Chalupa - Květov-Svatý Jan

Chalupa přehrada Orlík v obci Květov-Svatý Jan nabízí letní dovolenou na chatě s bazénem. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line objednávek dovolené s bazénem, podrobný popis a ceník pobytu je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Květov-Svatý Jan na webu cestovní agentury DDS TOUR.

Ubytování s bazénem Jizerské hory Chalupa - Lázně Libverda

Chalupa Jizerské hory v obci Lázně Libverda nabízí letní dovolenou na chatě s bazénem. Počet lůžek v objektu 14. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line objednávek dovolené s bazénem, podrobný popis a ceník pobytu je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Lázně Libverda na webu cestovní agentury DDS TOUR.

Ubytování s bazénem přehrada Orlík Chata - Podskalí

Chata přehrada Orlík v obci Podskalí nabízí letní dovolenou na chatě s bazénem. Počet lůžek v objektu 13. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line objednávek dovolené s bazénem, podrobný popis a ceník pobytu je k dispozici v detailu objektu Chata - Podskalí na webu cestovní agentury DDS TOUR.

Ubytování s bazénem Šumava Chata - Javorná na Šumavě

Chata Šumava v obci Javorná na Šumavě nabízí letní dovolenou na chatě s bazénem. Počet lůžek v objektu 5. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line objednávek dovolené s bazénem, podrobný popis a ceník pobytu je k dispozici v detailu objektu Chata - Javorná na Šumavě na webu cestovní agentury DDS TOUR.

Ubytování s bazénem Vysočina Chalupa - Chotěnov

Chalupa Vysočina v obci Chotěnov nabízí letní dovolenou na chatě s bazénem. Počet lůžek v objektu 5. Odpovídá maximálnímu počtu ubytovaných osob.

Fotografie chatyFotografie chaty

Možnost on-line objednávek dovolené s bazénem, podrobný popis a ceník pobytu je k dispozici v detailu objektu Chalupa - Chotěnov na webu cestovní agentury DDS TOUR.

Pošlete nám dotaz

Aromex - ochraná známka společnosti Aromka Brno s.r.o.

Potravinářské produkty

Seznam výrobků

Sortiment výrobků Aromky Brno pro ochucování, kořenění a barvení potravin.

Aromata

Aromata jsou přípravky obsahující vonné a chuťové látky používané k
ochucování potravinářských výrobků. Nejčastěji se aromata používají pro ochucování lihovin, likérů, aromatizovaných vín, cukrovinek a ostatních potravinářských výrobků.

Prášková aromata

Prášková aromata k aromatizaci potravinářských výrobků.

Výtažky

Konzervárenské výtažky se vyrábějí rozpouštěním přírodních silic nebo extraktů koření v jemném rafinovaném lihu. Používají se hlavně při kořenění nálevů pro nakládání okurek a sterilizované zeleniny.

Emulze

Kořeninové přípravky na tekutém nosiči, určené k dochucování masných výrobků.

Extrakty koření

Sypké kořenící přípravky určené k ochucení potravinářských výrobků.

Octový čistič

Octový čistič je kyselý čisticí prostředek určený k čištění a dezinfekci nerez povrchů, koupelnových ploch, vodovodních baterií, dřezů, dlažeb a dalších povrchů.

Nálev na okurky

Nálev na okurky - objednávky on-line

Octy a nálevy

Prodáváme kvasný lihový ocet 8% a 10%. Ocet kvasný lihový 1 litr Ochucené octy

Mapa webu :: © Aromka Brno s.r.o. .::. tel: +420 543 553 208
- držitel ISO 9001:2000 a 14001:2004 | Basic info in English

Aromka Brno s.r.o. je součástí KONCERNU ODEON
 Popis činností - KONCERN ODEON - www.odeon.cz
Menu Aromka Brno
Aromka Brno s.r.o.

Vídeňská 91
639 00 Brno
Mapa

Vyhledávání
Aktuality z Aromky

2.07.19

Od 1.6.2019 je k dispozici výdejní místo pro ocet v Praze.

Obchodní a výdejní místo v Praze

6.05.19

Od května 2019 zahajujeme prodej octového čističe.

Zahajujeme prodej octového čističe

7.03.19

Cibulové a křenové lihovinové aroma, novinky v našem sortimentu.

Jarní novinka – nová zeleninová aromata