Novinky z Aromky

Se začátkem kalendářního jara a s přáním, aby i počasí nám ukázalo svou lepší stránku, bychom Vás rádi seznámili s několika novinkami z AROMKY BRNO, s.r.o.

Hlavní novinkou je nový typ aroma v naší nabídce, a to aroma černý rybíz 20%. Jedná se o aroma přírodního typu s nižším podílem alkoholu, které je určené především do ovocných vín ke zvýraznění jejich vůně.

Pro naše zákazníky také nabízíme možnost objednat si ve stejné lihovitosti, tedy 20% obj., i další aroma, a sice lesní jahoda nebo jahoda, a to v odběrovém množství min. 15 kg.

Další novinkou je značení našich výrobků novými typy etiket. S ohledem na evropskou legislativu a požadavky na informovanost spotřebitele jsme provedli revizi etiket a u každého výrobku je nyní na etiketě doplněna země původu a také složení. V produktových specifikacích lze pak také nalézt i výživové hodnoty. Specifikace zasíláme na vyžádání.

Naše výrobky nejsou primárně určeny pro přímou spotřebu, ale i tak se snažíme, aby spotřebitel, přeneseně přes výrobce konkrétní potraviny nebo nápoje, dostal i od nás maximální množství informací.

Jelikož nám jde především o kvalitu našich výrobků a dodržování požadavků na bezpečnost a zdravotní nezávadnost potravin, neustále sledujeme obsah metanolu v našich aromatech a vstupních surovinách tak, aby nedošlo k ohrožení zdraví spotřebitele.

A protože se v současné době poměrně hodně hovoří a diskutuje o používání a zdravotních aspektech palmového oleje, rádi bychom informovali, že společnost AROMKA BRNO tento typ oleje nepoužívá ani neplánuje v budoucnu jeho použití.

V neposlední řadě bychom rádi připomněli, že i v letošním roce opět lze zakoupit přímo v areálu firmy, nebo objednat přes webové stránky, „nálev na okurky“. Více informací naleznete na www.nalevnao­kurky.cz.

Vzhledem k tomu, že se blíží svátky jara, Velikonoce, kdy se při jejich oslavách setkáte v různých podobách s našimi výrobky – např. rumové aroma, vanilkové, citrónové, čokoládové, punčové, rádi bychom Vám touto cestou popřáli příjemné prožití Velikonoc.