Rumové aroma cukrářské 40% 260ml

Kód: 50582
217,35 Kč / ks 179,63 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Varianta

Rumové aroma do potravin určené k dochucování zákusků, dortů, cukrovinek, nápojů typu grog a dalších potravinářských výrobků. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rumové aroma cukrářské nebo také rumová tresť či esence je tekuté aroma vyrobené z rafinovaného lihu, pitné vody a aromatických látek (rumová kompozice, vanilin). Aroma je obarveno lihovinovým karamelem E150a.

Cukrářské aroma rum je určeno k ochucování cukrářských a pekařských výrobků - např. vdolečků, koláčů. Je vhodné k výrobě vaječného likéru nebo k výrobě tradičního tuzemáku. Může být také součástí míchaných nápojů grog a punč nebo koktejlů s rumovou příchutí. Lze použít i k výrobě domácího rumu, který se podle současné legislativy nazývá tuzemák.  

Aroma rumu je vyrobeno ze surovin a technologií, která zaručí, že jeho složení odpovídá kvalitě a požadavkům evropské legislativy. Toto aroma vůní i chutí odpovídá tradičnímu rumovému aromatu.

Více o porovnaní rumového aroma lihového a nelihového naleznete v článku - Rumové aroma lihové vs nelihové.

Varianty balení:

  • 260 ml (PET láhev) - pro domácí použití a malé provozy
  • od 1,5 l (PET láhev) do 25 l (kanystry) pro potravinářskou výrobu

Výrobky s balením od 1,5 litru jsou určeny jen pro velkoobchodní odběratele a je možno je v eshopu objednávat pouze po přihlášení. Bez registace lze objednávat pouze variantu balení 260 ml.

Složení: voda, líh jemný rafinovaný, rumová báze, rumová kompozice (směs přírodních aromatických látek), ethylvanilin, karamel E150a

Dříve jste naše rumové aroma vyrábělo pod označením “Rumové aroma Kingston”, které bohužel od roku 2018 nevyhovuje v některých parametrech svého složení evropské legislativě, hlavně s ohledem na nežádoucí složky, a to obsahem furanu. Více o problematice rumového aroma ...

Doplňkové parametry

Kategorie: Aromata, Cukrářské aroma
Typ: cukrářské aroma
Minimální trvanlivost: 6 měsíce
Dávkování: 1 - 2 kg / 100 kg (litrů)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: