O společnosti

Aromka Brno s.r.o.

Aromka Brno s.r.o. je ryze českou potravinářskou firmou, zabývající se výrobou aromat pro lihoviny, extraktů koření na pevných nosičích, kořeních emulzí, konzervárenských výtažků a kulérů – hnědých potravinářských barviv získaných karamelizací cukru.

logo-500Výrobou aromatizujících a kořenících přípravků se zabýváme již od roku 1829. Mnoholeté zkušenosti z oboru se snažíme aplikovat na požadavky současného trhu a díky tomu můžeme nabídnout širokou škálu tradičních prověřených výrobků vysoké kvality. Nabízíme také individuální spolupráci při přípravě nových směsí tak, abychom našim zákazníkům vyšli co nejvíce vstříc.

Všechny naše výrobky lze najít pod registrovanou produktovou značkou:

Obchodní informace

Pokud uvažujete o možnosti využití některého z našich výrobků v rámci vaší potravinářské výroby neváhejte nás kontaktovat

Aromexy jako součást tradiční potravinářské výroby

Jedním z cílů naší společnosti je důraz na spojení našich produktů s tradičními českými a regionálními výrobky a výrobci. Příkladem může být konzervárenský výtažek používaný při výrobě znojemských okurek, nebo rumové aroma používané pro ochucování oblíbených českých lihovin.

Jsme držiteli ISO

Ve snaze o udržení vysoké kvality a bezpečnosti výrobků jsme kromě jiných opatření zavedli také systém managementu jakosti ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

 Aromex - aromatické extrakty od Aromky Brno