Informace pro velkoobchodní odběratele

E-shop společnosti Aromka Brno na www.aromka.cz je určen i pro koncové zákazníky, ale především pro naše velkoobchodní partnery z řad potravinářských výrobců.

Pokud již jste naším odběratelem a chtěli byste objednávky realizovat prostřednictvím e-shopu, stačí když provedete registraci v e-shopu a po schválení registrace můžete začít objednávat.

Pro nové zákazníky je postup následující:

  • Provedete registraci v e-shopu na aromka.cz včetně vyplnění firemních údajů, IČ, DIČ a fakturační adresy.
  • Po obdržení registrace Vám přidělíme odpovídající ceník.
  • Provedeme schválení registrace a můžete začít objednávat.

V pracovních dnech registrace schvalujeme nejpozději do 24 hodin. Pokud se nám nepodaří z veřejných zdrojů (justice.cz a další veřejné rejstříky) ověřit existenci registrovaného podnikatelského subjektu, budeme Vás kontaktovat.

Ceníky na www.aromka.cz:

  • Veřejně je na e-shopu www.aromka.cz vidět maloobchodní ceník pro koncové zákazníky a jednorázový odběr našich produktů..
  • Velkoobchodní ceník je určen našim obchodním partnerům s pravidelným odběrem produktů - minimální předpokládaný odběr pro přidělení velkoobchodního ceníku je 10 tisíc Kč ročně.
  • Velkoobchodní ceník bez spotřební daně - je určen odběratelům aromat s vlastním lihovým skladem nebo s osvobozením od platby spotřební daně (odběratelé potravinářských aromat - konzervárny, cukráři, pekaři, výrobci sirupů atd.). Přidělení tohoto ceníku je podmíněno doložením existence lihového skladu respektive odpovídající živnosti u cukrářů a pekařů.

U odběratelů s velkým objemem dodávaných produktů se ceny domlouvají individuálně přímo s naším obchodním oddělením. Individuální ceníky nejsou na e-shopu implementovány.

Platební podmínky:
U nových zákazníků je platba prováděna vždy před dodáním výrobků. Pravidelní odběratelé mají platební podmínky nastaveny dle individuální domluvy.

V případě jakýchkoliv nejasností a dotazů ohledně možnosti odběru a objednávek našich výrobků nás neváhejte kontaktovat.