Informace pro velkoobchodní odběratele

E-shop společnosti Aromka Brno na www.aromka.cz je určen i pro koncové zákazníky, ale především pro naše velkoobchodní partnery z řad potravinářských výrobců.

Pokud již jste naším odběratelem a chtěli byste objednávky realizovat prostřednictvím e-shopu, stačí když provedete registraci v e-shopu a po schválení registrace můžete začít objednávat.

Pro nové zákazníky je postup následující:

  • Provedete registraci v e-shopu na aromka.cz včetně vyplnění firemních údajů, IČ, DIČ a fakturační adresy.
  • Po obdržení registrace Vám přidělíme odpovídající ceník.
  • Provedeme schválení registrace a můžete začít objednávat.

V pracovních dnech registrace schvalujeme nejpozději do 24 hodin. Pokud se nám nepodaří z veřejných zdrojů (justice.cz a další veřejné rejstříky) ověřit existenci registrovaného podnikatelského subjektu, budeme Vás kontaktovat.

Ceníky na www.aromka.cz:

  • Veřejně je na e-shopu www.aromka.cz vidět maloobchodní ceník pro koncové zákazníky a jednorázový odběr našich produktů..
  • Velkoobchodní ceník je určen našim obchodním partnerům s pravidelným odběrem produktů - minimální předpokládaný odběr pro přidělení velkoobchodního ceníku je 10 tisíc Kč ročně.
  • Velkoobchodní ceník bez spotřební daně - je určen odběratelům aromat s vlastním lihovým skladem nebo s osvobozením od platby spotřební daně (odběratelé potravinářských aromat - konzervárny, cukráři, pekaři, výrobci sirupů atd.). Přidělení tohoto ceníku je podmíněno doložením existence lihového skladu respektive odpovídající živnosti u cukrářů a pekařů.

U odběratelů s velkým objemem dodávaných produktů se ceny domlouvají individuálně přímo s naším obchodním oddělením. Individuální ceníky nejsou na e-shopu implementovány.

Platební podmínky:
U nových zákazníků je platba prováděna vždy před dodáním výrobků. Pravidelní odběratelé mají platební podmínky nastaveny dle individuální domluvy.

V případě jakýchkoliv nejasností a dotazů ohledně možnosti odběru a objednávek našich výrobků nás neváhejte kontaktovat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení