Třeboňsko

KONCERN ODEON, jehož součástí je i výrobní společnost Aromka Brno s.r.o. má svoje aktivity také v regionu Třeboňska, který je proslaven lázeňstvím, rybnikářstvím, rybařením a pro turistiku a cykloturistiku vhodnou krajinu plnou rybníků a mokřadů.

Portál Trebonsko.cz

KONCERN ODEON se dlouhodobě podílí na zabezpečování technického provozu portálu www.trebonsko.cz. V rámci portálu jsou k dispozici informace pro turisty, kteří se chystají na dovolenou na Třeboňsko.

Kromě faktických informací o regionu je zobrazována nabídka ubytování v Třeboni i v jejím okolí, informace o možnostech lázeňských pobytů a mnoho dalších praktických tipů pro dovolenou nebo výlet.

Rybářství Třeboň

Jednou z nejvýznamnějších společností regionu Třeboňska je největší rybářství v ČR – Rybářství Třeboň, v němž má ODEON a.s. vlastnický podíl. Hlavní produktem třeboňských rybářů je Třeboňský kapr, který získal ochranné zeměpisné označení původu Evropské unie.

Od června 2009 je v provozu nový portál, který má za cíl poskytnout všem zájemcům o zdravou stravu z masa sladkovodních ryb dostatečné informace o možnostech gastronomické přípravy pokrmů z Třeboňského kapra.

Aromka Brno nabízí speciální kořenící směs na ryby pod ochrannou známkou AROMEX.

Mezi recepty na www.trebonskykapr.cz najdete například: