Kde koupit jablečný ocet?

Nevíte kde koupit jablečný ocet?. Na našem e-shopu nově přibyly jablečné octy, a to Hostětínský jablečný ocet v BIO kvalitě, který je nefiltrovaný a klasický jablečný ocet 8%, filtrovaný.

Jablečný ocet je vyrobený fermentací (kvašením) jablečné šťávy, a to bez přidání kvasinek či bakterií octového kvašení a bez tepelného ošetření. Jedná se tedy o kvalitní jablečný ocet nepasterizovaný. Jeho vůně a chuť je velmi aromatická a výrazná. Návrh bez názvu (6)

Použití je hlavně v kuchyni a je velmi široké. Zahrnuje ochucování salátových dresinků, marinád, čatní, k čerstvé zelenině, k přípravě marinád na maso, konzervování potravin. Další využití jablečného octu, které pramení ze zkušeností lidí, je při hubnutí a pročištění organismu. Je vhodný na koupele rukou a pleti nebo pro oplachování vlasů po umytí, protože vlasům dodává lesk.

Zakoupit můžete balení od 1 litru až po 25 litrový kanystr. V Brně v sídle naší společnosti je možné koupit volný jablečný ocet do vlastních nádob. Osobní odběr je možný v Brně a po předchozí domluvě i v Praze.