Konec okurkové sezóny

Pojem „okurková sezóna“ sice pro většinu obyvatel naší země představuje období, ve kterém slunce hřeje, čas plyne pomalu a nic zvláštního se neděje, jinak jsou však na tom pracovníci konzervárenského průmyslu. Okurková sezóna je pro ně jedním z nejhektičtějších období roku a proto s jejím koncem přichází krátké ohlédnutí.

Letošní rok se určitě nezapíše do historie konzervárenství zlatým písmem. Květnové povodně rychle vystřídané tropickým počasím a bouřkami s krupobitím poničily značné množství úrody a ta tak letos nedosahovala hodnot z let minulých. Naše společnost tento propad zaznamenala také, a to hlavně díky sníženému prodeji našeho kořenícího přípravku AROMEX – výtažek na okurky, známého též jako výtažek č.1.

Doufáme, že v podzimním období již nebudou další rozmary počasí trápit konzervárenský průmysl a v případě potřeby jsme připraveni všem našim zákazníkům dodat náš další známý produkt AROMEX – výtažek na zeleninu (výtažek č. 3).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení