Ohlédnutí za letošním létem

S přicházejícím babím létem je čas ke zhodnocení letošní okurkové sezóny.

I když se toto léto může pyšnit největším počtem tropických dnů a extrémním suchem, i tak ji můžeme považovat za úspěšnou, v našem případě díky tomu, že výroba konzervárenského výtažku č. I, který je základním kořenícím prostředkem pro nálevy do sterilovaných okurek, byla vyšší než v letech minulých, a tím pádem i jeho prodej.

Díky tomuto výtažku jsme součástí téměř všech sterilovaných okurek, které se dostanou do tržní sítě, a jsem rádi, že se můžeme podílet na tradiční české chuti okurek nakladaček.

Pro letošní rok jsme našim zákazníkům, především drobným zahrádkářům, připravili novinku v podobě nálevu na okurky, což je koncentrát pro přípravu láku. Ale má mnohem širší využití, např. do nálevů na sterilaci hub, paprik, cuket a jiných druhů zeleniny. Více informací se můžete dozvědět na samostatném webu tohoto produktu www.nalevnaokurky.cz.

Velice nás těší, že se nálev mezi zákazníky ujal a byl pozitivně přijat. Jeho prodej bude samozřejmě pokračovat i nyní, v době sklizně dalších druhů zeleniny.

V naší nabídce také najdete česnekové aroma, které je vhodnější pro pikantnější typy nálevů a hlavně tam, kde vyžadujeme výraznou vůni a chuť po česneku.

Ovocná aromata

V letním období jsme také uvedli v život novinkovou řadu ovocných aromat – aroma brusinka, aroma lesní jahoda, aroma ovocný koktejl – mojito, aroma jahoda, kterými jsme rozšířili již zavedenou základní řadu – meruňka, hruška, zelené jablko, černý rybíz.

Aromata jsou vhodná k ochucování ovocných destilátů, pálenek, ale také třeba k netradičnímu ochucení ovocných vín nebo nápojů s nízkým obsahem alkoholu.

Konzervování zeleninových směsí

A protože pokračuje nadále konzervárenské období doporučujeme z naší nabídky
konzervárenské aroma č.III vhodné pro přípravu nálevů na zeleninové směsi – saláty, čalamády. Dále pak anýzové a fenyklové aroma pro přípravu nálevů na červenou řepu.

Přejeme Vám krásné podzimní dny a více o našich výrobcích naleznete na našich stránkách.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení