Volný ocet - prodej Brno, Praha

Nevíte, kde koupit volný ocet? V areálu Aromky Brno s.r.o. v Brně, ve Vídeňské ulici 91, prodáváme volný ocet  8%, 10% - někdy také nazývaný bílý ocet, případně 5% ocet do nádob zákazníků. Prodej probíhá tak, že si v provozní době našeho výdejního místa přijdete s vlastní nádobou (kanystr, pet lahev) a my vám ocet naplníme v požadovaném množství. 

Ocet odebírají brněnské jídelny, výrobny lahůdek, bezobalové prodejny a ostatní potravinářské výrobní provozy. Ocet je určen pro konzervování zeleniny, k přípravě salátů, omáček, dresinků, výrobě hořčice, kečupů, majonéz a podobných výrobků, k marinování všech druhů pokrmů.

kanystryJedná se o tradiční ocet vyráběný biologickým procesem kvašením lihu za pomocí octových bakterií.

Ocet 8% - je dodáván pro běžnou spotřebu v kuchyni a ve stravovacích zařízeních. Ocet je přibarven karamelem do žlutohnědé barvy.

Ocet 10%  – bezbarvý nebo také bílý se používá ke konzervaci všech druhů zeleniny, je také vhodný jako desinfekční prostředek pro potravinářské provozovny.

Ocet 5% - určený pro potravinářské provozy pro přímou spotřebu, není potřeba ho ředit.

Balení octa

Prodává se volný ocet do nádob zákazníka. Při prvním odběru vám rádi umožníme nákup vhodných obalů (kanystrů). V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Prodej s výměnou obalů - Praha, Brno

Další možností prodeje octa je tzv. prodej s výměnou obalů, který kromě Brna, probíhá i na odběrném místě v Praze. Při prvním nákupu si zakoupíte ocet i s kanystrem (10 l,20 l,25 l) a při opakovaném odběru (objednávce na e-shopu) probíhá pouze výměna obalů. Tedy přinesete prázdný kanystr a my vám vydáme octem naplněný o stejném objemu. V případě zájmu o prodej octa s výměnou obalů, nás neváhejte kontaktovat. Prodej octů s výměnou obalu je umožněn pouze registrovaným zákazníkům. 

Prodej v e-shopu 

V e-shopu standardně prodáváme ocet v PET lahvích o objemu 1 l a kanystrech o objemu 5 l, 10 l, 20 l, 25 l, který vám dopravíme standardní balíkovou přepravou. V případě zájmu o větší balení, než je k dispozici v e-shopu, nás kontaktujte.

Prodej octa v bezobalových prodejnách

Ocet, především bílý ocet 10%, dodáváme také do široké sítě bezobalových prodejen. Protože cena obalu a doprava může tvořit poměrně značnou položku v ceně nakupovaného octa, nabízíme vám možnost podívat se do naší mapy, zda nemáte prodejnu, kde je možné koupit ocet bez nutnosti platit dopravu, kousek od svého bydliště. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení