Volný ocet - Prodej Brno, Praha

V areálu Aromky Brno s.r.o. v Brně ve Vídeňské ulici 91 prodáváme volný ocet  8%, 10 % případně 5% do nádob zákazníků. Prodej probíhá tak, že si v provozní době našeho výdejního místa přijdete z vlastní nádobou (kanystr, pet lahev) a my Vám ocet naplníme v požadovaném množství. 

Ocet odebírají brněnské jídelny, výrobny lahůdek, bezobalové prodejny a ostatní potravinářské výrobní provozy. Ocet je určen pro konzervování zeleniny, k přípravě salátů, omáček, dresinků, výrobě hořčice, kečupů, majonéz a podobných výrobků, k marinování všech druhů pokrmů.

kanystryJedná se o tradiční ocet vyráběný biologickým procesem kvašením lihu za pomocí octových bakterií.

Ocet 8 % - je dodáván pro běžnou spotřebu v kuchyni a ve stravovacích zařízeních. Ocet je přibarven karamelem do žlutohnědé barvy.

Ocet 10 %  – bezbarvý se používá se ke konzervaci všech druhů zeleniny, je také vhodný jako desinfekční prostředek pro potravinářské provozovny.

Ocet 5% - určený pro potravinářské provozy pro přímou spotřebu, není potřeba ho ředit.

Balení octa

Prodává se volný ocet do nádob zákazníka. Při prvním odběru Vám rádi umožníme nákup vhodných obalů (kanystrů). V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Prodej s výměnou obalů - Praha, Brno

Další možností prodeje octa je takzvaný prodej s výměnou obalů, který kromě Brna, probíhá i na odběrném místě v Praze. Při prvním nákupu si zakoupíte ocet i s kanystrem (10 l,20 l,25 l) a při opakovaném odběru (objednávce na eshopu) probíhá pouze výměna obalů. Tedy přinesete prázdný kanystr a my Vám vydáme octem naplněný o stejném objemu. V případě zájmu o prodej octa s výměnou obalů, nás neváhejte kontaktovat. Prodej octů s výměnou obalu je umožněn pouze registrovaným zákazníkům. 

Prodej v eshopu 

V eshopu standardně prodáváme ocet v PET lahvích o objemu 1 l a kanystrech o objemu 5l, 10l, 20l, 25l, který Vám dopravíme standardní balíkovou přepravou. V případě zájmu o větší balení než je k dispozici v e-shopu nás kontaktujte.